Edukacyjna Sieć Antysmogowa

Konsultacje

Biblioteka

Facebook

E-Dziennik

BIP

Plan lekcji

„Czy to na jutro, czy to na dziś, wszystkim jest potrzebny miś”

25 listopada, wspólnie z pluszowym misiem, świętowała cała społeczność naszej szkoły. Samorząd uczniowski wraz z przedszkolakami zadbał o to, aby każdy w tym dniu mógł znaleźć coś dla siebie.

Dla tych, którzy zabrali do szkoły swojego pluszowego przyjaciela, był konkurs na największego oraz najmniejszego misia. Po komisyjnym zmierzeniu „wzdłuż i wszerz” podano wymiary zwycięskich maskotek:

– największy miś:  170 cm/ 55cm

– najmniejszy miś: 4,5 cm/ 2cm.

Właścicielką pluszaków jest Julia Dziubała, której serdecznie gratulujemy wygranej w obu kategoriach konkursu.

Dla tych, którzy uwielbiają aktywnie spędzać wolny czas, zorganizowano misiowe tańce podczas długiej przerwy. Za sprawą pluszowego misia oraz jego tanecznej ferajny z kl. 3, aktywna przerwa ucieszyła przede wszystkim przedszkolaków oraz młodszych uczniów, którzy dzielnie podskakiwali przez całe 20 minut. O to, aby muzyka dotarła do wszystkich zakątków boiska, zadbał nasz szkolny dźwiękowiec, Tomek Tomelka.

Po sporej dawce ruchu na świeżym powietrzu, na wszystkich czekało to, co misie lubią najbardziej – „małe co nieco”. Miodek wielokwiatowy, podawany m.in. na pełnoziarnistym sucharku, cieszył się ogromną popularnością. O napełnienie brzuszków zatroszczyły się  Gabrysia Juskowiak oraz Jaga Włodarczak.

Przyjaciół pluszowego misia, wśród uczniów i nauczycieli, szukały przedszkolaki. Każdemu, kto zadeklarował taką przyjaźń, wręczały misiowe odznaki. Ponadto, przy salach przedszkolnych stanęły wesołe misiowe fotobudki, w których każdy mógł wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wesołą zabawę!

„Czy to na jutro, czy to na dziś, wszystkim jest potrzebny miś”