Pogoda

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

Konsultacje

Biblioteka

Facebook

E-Dziennik

BIP

Plan lekcji

Projekt „EKO MONDI 2022 – ROZPOCZNIJ GRĘ !!!”

We wrześniu br. nasza szkoła zaangażowała się w działania na rzecz naszej planety i przystąpiła do konkursu organizowanego w ramach „EKO MONDI 2022 Rozpocznij Grę!!!” realizowanego przez firmę Mondi. Zaproponowany projekt założenia dzikiej łąki kwiatowo-ziołowej z roślinami miododajnymi otrzymał dofinansowanie przez firmę Mondi. W wykonanie przedsięwzięcia zaangażowała się również młodzież z klasy 7 i 8. Dziś w naszej szkole realizowany był jeden z kilku etapów projektu. Uczniowie z klasy siódmej zainstalowali bezpieczny i ekologiczny domek dla pożytecznych owadów oraz położyli biodegradowalny chodnik z drewna pociętego w plastry. Ekologiczna łąka powstaje na zielonych terenach przy boisku szkolnym w sąsiedztwie wiejskiej przestrzeni publiczno-rekreacyjnej w Kunowie.