YouTube

Pogoda

ESA

Konsultacje

Biblioteka

Facebook

E-Dziennik

BIP

Plan lekcji

SPORTOWA MAJÓWKA

I szkolny marsz po zdrowie – nordic walking przeszedł już do historii. Weekend majowy przyjemnie rozpoczęliśmy aktywnością na świeżym powietrzu. Prawidłowo opracowana rozgrzewka  przygotowała nasz układ mięśniowy i stawowy do marszu, ale przede wszystkim zmniejszyła ryzyko kontuzji. Odcinek Kunowo – Ostrowo, który pokonaliśmy miał długość 4.49 kilometra.

Wśród uczniów biorących udział w marszu została wylosowana nagroda ufundowana przez Radę Rodziców. Były to kijki do chodzenia. Szczęśliwym numerkiem okazała się cyfra 5. Gratulujemy Nataszy z klasy III oraz wszystkim uczestnikom, ponieważ każdy okazał się zwycięzcą.

DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI!!!

 

Pani Kamila była odpowiedzialna za oprawę sportową. Prowadziła rozgrzewkę i stworzyła doskonałe warunki dla niezapomnianych chwil sportowych!!!

 

Dzięki pani Renacie uczciliśmy pamięcią majowe święta poprzez akcenty patriotyczne wraz z pieśnią „Witaj majowa jutrzenko”.

 

Pani Marta – to osoba, która realizowała zadania z zakresu ruchu drogowego, tworząc warunki do sprawnego i skutecznego zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom marszu.

 

Wsparcie Medyczne czyli p. Ania, która niosła ze sobą przenośną apteczkę i gotowa była udzielić pomocy poszkodowanemu.